Óvodapedagógus – Álláshirdetés, Kóny

PÁLYÁZATOT HÍRDET

ÓVODAPEDAGÓGUSI

munkakör betöltésére.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama: határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

A munkavégzés helye:Tündér-tavi Óvoda 9144 Kóny, Petőfi u. 40/b

Pályázati feltételek:  főiskolai óvodapedagógusi végzettség, egészségügyi alkalmasság, büntetlen előélet, magyar állampolgárság

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások: Fényképpel ellátott szakmai önéletrajz, végzettséget igazoló okiratok másolata, motivációs levél, erkölcsi bizonyítvány

A munkakör betölthetőségének időpontja: A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje: 2019. február 19.

A pályázat benyújtásával kapcsolatban információt Tuba Csilla óvodavezető nyújt  a 96/530-001 vagy 96/530-002 telefonszámon

A pályázat benyújtásának módja: Postai úton az alábbi címen: Tündér-tavi Óvoda 9144 Kóny, Petőfi u. 40/B.

A pályázat elbírálásának módja, rendje: A pályázatokat az óvodavezető bírálja el.

A pályázat kiírója fenntartja magának a jogot arra, hogy a pályázatot eredménytelennek nyilvánítsa.

A pályázat elbírálásának határideje: 2019. február 21.

Category: Egyéb
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.