Óvodai beiratás 2020

FIGYELEM!

VÁLTOZÁS AZ ÓVODAI BEÍRATÁSSAL KAPCSOLATBAN

Tájékoztatjuk a szülőket, hogy az óvodai beíratásra szóló felhívásunkat követően az Oktatási Hivatal tájékoztatót adott ki a 2020/2021 nevelési évre szóló óvodai beiratkozásról.

Az Oktatási Hivatal tájékoztatója szerint a kötelező felvételi körzettel rendelkező óvodák esetében nincs szükség arra, hogy a szülő kérje gyermeke számára az óvodai felvételt, mert az óvoda felveszi a felvételi körzetébe tartozó valamennyi olyan gyermeket, akik vonatkozásában nem érkezett jelzés arról, hogy másik óvoda felvette volna őket.

Amennyiben a szülő más óvodába szeretné gyermekét beíratni,

azt kérjük jelezze a

kony@tundertaviovoda.t-online.hu  címen 2020. április 17-ig.

A felvételről 2020. április 30-ig értesítjük a szülőket az óvoda honlapján.

A beiratkozáshoz szükséges iratok bemutatására a gyermek első óvodai nevelési napján kerül sor.

KÓNY KÖZSÉG ÖNKORMÁNYZATA

Category: Egyéb
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.