Elnyertük a „ZÖLD ÓVODA” címet!

kep

A Vidékfejlesztési Minisztérium és az Emberi Erőforrások Minisztériuma megbízásából, a Magyar Mezőgazdasági Múzeum kezelésében, 2012 júniusában írtak ki  „Zöld Óvoda” cím elnyerésére pályázatot.

Júliusban benyújtott pályázatunkat sikeresnek ítélte a bíráló bizottság. A cím elnyerését igazoló oklevelet december 18-án adták át ünnepélyes keretek között.

A ZÖLD ÓVODA címre büszkék vagyunk. Azért, hogy ezt a címet megtartsuk, óvodai nevelésünkben a továbbiakban is különösen kiemelt szerepet kap a környezeti nevelés és hagyományőrzés. A célunk az, hogy gyermekeink szeressék, védjék a természetet, ismerjék meg az őket körülvevő környezetet, hagyományainkat.
kep

Category: Egyéb
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.